Reklama

Szeroka oferta pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. Przygotujemy rozwiązania, które na pewno wyróżnią Twoją firmę na tle innych. Każde zamówienie jest inne, a na jego cenę wpływa wiele czynników m.in.: forma, miejsce, czas ekspozycji. Napisz do nas w celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Rollupy

Roll up tu bardzo elegancki, nowoczesny system reklamowy. Niezwykle szybki i łatwy w użyciu, umożliwia doskonałą wizualizację firmy, produktu podczas konferencji, targów lub innych eventów. Bardzo wygony w transporcie, grafika zamykana jest w niewielkiej, aluminiowej kasecie dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu i nie zajmie dużo miejsca podczas podróży. System pozwala na częstą i niedrogą wymianę treści.

Ulotki reklamowe

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy i kontaktu z klientem. Ta stosunkowo tania forma umożliwia bardzo szybkie przekazanie najważniejszych informacji np. nowa promocja, zmiany w ofercie itp. W zależności od nakładu ulotki pozwalają szybko i efektywnie dotrzeć do węższej lub szerszej grupy klientów.

Wizytówki

Wizytówka to podstawowy element prezentacji wizerunku firmy lub własnej osoby. Dzięki niej nawiążesz nowe kontakty i pozyskasz nowych klientów. Ten pozornie niewielki kartonik zawiera wszystkie niezbędne informacje, a jakość jego wykonania świadczy o Tobie i firmie, którą reprezentujesz. Dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z najwyższą starannością i precyzją.

Banery reklamowe

Ze względu na niską cenę, różnorodność zastosowań, możliwość wielokrotnego użycia, łatwość montażu, banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy wizualnej przynoszącej naprawdę duże korzyści. W zależności od użytych materiałów i sposobu zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych banery reklamowe mogą być eksponowane krótkoterminowo lub wieloletnio.