Reklama » Strony internetowe Olsztyn, sklepy, usługi reklamowe
Reklama

Szeroka oferta pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. Przygotujemy rozwiązania, które na pewno wyróżnią Twoją firmę na tle innych. Każde zamówienie jest inne, a na jego cenę wpływa wiele czynników m.in.: forma, miejsce, czas ekspozycji. Napisz do nas w celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Rollupy

Roll up tu bardzo elegancki, nowoczesny system reklamowy. Niezwykle szybki i łatwy w użyciu, umożliwia doskonałą wizualizację firmy, produktu podczas konferencji, targów lub innych eventów. Bardzo wygony w transporcie, grafika zamykana jest w niewielkiej, aluminiowej kasecie dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu i nie zajmie dużo miejsca podczas podróży. System pozwala na częstą i niedrogą wymianę treści.

Ulotki reklamowe

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy i kontaktu z klientem. Ta stosunkowo tania forma umożliwia bardzo szybkie przekazanie najważniejszych informacji np. nowa promocja, zmiany w ofercie itp. W zależności od nakładu ulotki pozwalają szybko i efektywnie dotrzeć do węższej lub szerszej grupy klientów.

Wizytówki

Wizytówka to podstawowy element prezentacji wizerunku firmy lub własnej osoby. Dzięki niej nawiążesz nowe kontakty i pozyskasz nowych klientów. Ten pozornie niewielki kartonik zawiera wszystkie niezbędne informacje, a jakość jego wykonania świadczy o Tobie i firmie, którą reprezentujesz. Dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z najwyższą starannością i precyzją.

Banery reklamowe

Ze względu na niską cenę, różnorodność zastosowań, możliwość wielokrotnego użycia, łatwość montażu, banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy wizualnej przynoszącej naprawdę duże korzyści. W zależności od użytych materiałów i sposobu zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych banery reklamowe mogą być eksponowane krótkoterminowo lub wieloletnio.