Strony internetowe » Strony internetowe Olsztyn, sklepy, usługi reklamowe
Projektowanie stron internetowych

Tworzymy strony internetowe zarówno dla klientów prywatnych jak i firmowych. Zbudowana strona internetowa będzie responsywna, z systemem zarządzania treścią - CMS. Nie musisz już się martwić o reklamę swojej firmy w sieci - zrobimy to dla Ciebie!

Indywidualny projekt graficzny

Potrzeby i zadowolenie klienta stanowią dla nas najwyższą wartość, dlatego wszystkie nasze strony tworzymy dbałością o najmniejszy szczegół. Przygotowane przez nas projekty charakteryzują się nieszablonowym i nowoczesnym wyglądem.

Funkcjonalny design

Wszystkie nasze strony są projektowane w oparciu o najnowsze technologie. Dbamy o to aby nasze projekty współgrały z obowiązującymi standardami. Intuicyjne menu, czytelna treść i nieszablonowa grafika to tylko niektóre z najważniejszych cech jakie posiadają nasze strony internetowe.

Strony responsywne

Nasze strony automatycznie dostosowują się do rozdzielczości ekranów na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu wyglądają one tak samo dobrze nie tylko na komputerze, ale również na tablecie czy smartfonie.

CMS Wordpress

Chciałbyś dodać zdjęcie lub zmienić treść na swojej stronie? Nic prostrzego! Przygotujemy dla Ciebie stronę z zainstalowanym systemem zarządzania treścią. Dzięki instrukcji video nauczysz się jak samodzielnie zarządzać swoją stroną bez pomocy specjalisty.

Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe

Pozycja strony w internecie pełni dziś kluczową rolę. W ramach naszych usług przygotujemy projekt Twojej strony w taki sposób aby pojawiała się wysokow w wynikach wyszukiwania.