2
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,bridge-core-2.9.8,cookies-not-set,sfsi_actvite_theme_thin,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Witamy w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED

Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i ich rodzin

W kilku słowach o nas

Jesteśmy ośrodkiem udzielającym pomocy dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz ich rodzinom.

 

Naszym ogromnym atutem jest możliwość udzielania kompleksowej, całościowej pomocy naszym pacjentom ponieważ w placówce zatrudniony jest zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychiatrów, neurologów, psychologów, rehabilitantów i logopedów.

 

Skierowanie wymagane jest jedynie w przypadku korzystania z pomocy lekarza neurologa oraz lekarza rehabilitacji – do wszystkich innych specjalistów – nie wymagamy skierowania. Nie obowiązuje u nas rejonizacja. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą pomocy oferowana przez naszą placówkę.

 

Informujemy o możliwości rejestrowania i odwołania wizyty drogą mejlową na adres: rejestracja@neuropsychiatria.com Prosimy o podanie nr PESEL , datę odwoływanej wizyty, powód odwołania oraz czy wyznaczyć nowy termin. Informacja z nowym terminem rezerwacji wizyty zostanie przesłana zwrotnie.

Badanie EEG

Badanie EEG to podstawowe badanie diagnostyczne wykonywane w różnego rodzaju schorzeniach neurologicznych i psychiatrycznych zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS

To metoda oparta na wykorzystaniu pola magnetycznego oraz zjawiska indukcji elektromagnetycznej.

Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i ich rodzin

W Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu przy ul. Białowieskiej 74a działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

 

Umożliwiamy dostęp dzieciom, młodzieży i rodzicom do wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego.

 

Porady są bezpłatne, finansowane przez NFZ, nie jest wymagane skierowanie

 

Oferujemy:

 

  • wsparcie psychologiczne
  • konsultacje psychologiczne
  • diagnozę psychologiczną
  • terapię indywidualną
  • terapię grupową (w tym: Trening Umiejętności Społecznej, Trening Funkcji Poznawczych, Psychoedukacja, Grupa Wsparcia)

Aktualności

Lokalizacja

Formularz kontaktowy