Kim jesteśmy?

PUH EKO-BUD Krzysztof Okoniewski powstało w roku 1995.

Przez pierwsze lata działalności firmy głównym zakresem oferowanych usług były prace remontowo- budowlane i montaż płyt g-k wewnątrz budynków tj. mieszkania, domy jednorodzinne i wielorodzinne.

Z biegiem czasu, wykonując kolejne zlecenia oraz poprzez solidną pracę, zaczęliśmy zdobywać coraz szersze rzesze usatysfakcjonowanych klientów. Rynkowy profil firmy EKO-BUD zmieniał się dostosowując się do potrzeb rynku. Monitorowanie trendów rynkowych w sektorze budownictwa oraz nastawienie na rozwój i inwestycje zaowocował rozszerzeniem swojej oferty o nowe materiały i technologie budowlane. Dzięki temu firma stała się jedną z większych w regionie w dziedzinie montażu płyt g-k i sufitów podwieszanych.

Kolejne lata to wzrost firmy dzięki podejmowaniu nowych wyzwań takie jak:

  • modernizacja obiektów użyteczności publicznej,
  • wykończenia centrów handlowych,
  • remonty sklepów i biur
  • a obecnie obejmuje pełny zakres robót remontowo-budowlanych realizowanych dla wszystkich podmiotów rynku budowlanego.

Zaczęliśmy pozyskiwać zlecenia z zamówień publicznych, w szerszym zakresie zajęliśmy się budowaniem wizerunku firmy. Otworzyliśmy się na nowe technologie.

Z roku na rok firma zwiększa swoje obroty i zatrudnienie. Sponsorujemy działania sportowe, fundacje działające na rzecz chorych dzieci.

Od wielu zadowolonych inwestorów otrzymujemy podziękowania oraz listy rekomendacyjne.

Jak budujemy?

Przebieg ściany wyznacza się na podłodze za pomocą sznura lub liniału…

Nowoczesne technologie

Sufit podwieszany jest to sufit zawieszony za pomocą zawiesia..

Jakie materiały?

Materiały, których używamy posiadają odpowiednie atesty higieniczne…

Oferta

Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych w galeriach handlowych, obiektach użytkowych, sklepach, biurach i innych pomieszczeniach na terenie Lublina i okolic. Naszą ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych jak i użytkowych.

 

Naszym głównym celem jest zadowolenie Klientów, realizowane poprzez terminowość oraz zapewnienie jak najwyższej jakości wykonywanych robót budowlanych dzięki korzystaniu z najnowszych technologii budowlanych oraz najlepszych materiałów wykończeniowych. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę – kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia, a 15-letnie doświadczenie to gwarancja jakości.

 

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Dobieramy technologię i materiały z uwzględnieniem atestów, aprobat technicznych i certyfikatów.

 

Naszą specjalnością jest montaż płyt gipsowo – kartonowych w całej technologii oraz sufity podwieszane w dowolnych konfiguracjach.

ŚCIANKI GIPSOWE
GŁADZIE GIPSOWE
USŁUGI POSADZKARSKIE
USŁUGI MALARSKIE
DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
SUFITY PODWIESZANE
SUFITY MODUŁOWE
montaż armatury i ceramiki sanitarnej
malowanie i tapetowanie
roboty konserwacyjne, naprawcze i rozbiórkowe
usługi wod-kan-gaz-co
układanie paneli ściennych i podłogowych

Referencje

Nasi klienci